تبلیغات
مسابقه ها - بازی شب شعر تحلیل آمار سایت و وبلاگ
Online User
                 بازی شب شعر

  موضوع : اشعار فارسی زبانان

 تاریخ برگزاری:

·      شروع بازی: 1 خرداد ماه 1392

·      پایان بازی: 31 خرداد ماه 1392 ساعت 12 شب

برگزار كننده: شركت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

 قیمت هر سوال: 1200 ریال

 تعداد سوالات: 10 سوال

 حامی :

·       شركت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جوایز این دوره :

جوایز قرعه کشی ویژه:

                     50 هزار کارت شارژ هزار تومانی ایرانسل، معادل با  پانصد میلیون ریال

                     2 دستگاه خودرو 206 تیپ 2

                     یک عدد گوشی گلکسی S4 سامسونگ

        آغاز بازی: کاربر با ارسال یک پیامک خالی به 84888 عضو بازی شب شعر خواهد شد. عضویت در بازی رایگان است و فقط در ازای ارسال پیام‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. در این بازی در هر سوال، یک بیت شعر برای کاربر نمایش داده خواهد شد که یکی از کلمات آن نمایش داده نمیشود. کاربر باید بتواند از بین گزینه های ارائه شده، حدس بزند که کدام گزینه بیت شعر را تکمیل خواهد کرد.

نمونه متن:

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست/ دل سودازده از ----- دو نیم افتادست

کدام گزینه بیت بالا را تکمیل میکند؟

1. خنده

2. غصه

3. غم به

برای انتخاب، شماره گزینه را با یک فاصله پس از عبارت GH به 8282 ارسال کنید.

مثال:

GH 1

                                                                            

       نحوه امتیازدهی:  امتیاز سوالات به صورت پله ای افزایش میابد، امتیاز 10 سوال به ترتیب ذیل میباشد:

10=>20=>50=>100=>200=>500=>1000=>2000=>5000=>10000

شروع دوباره:

کاربران پس از پایان بازی میتوانند مجددا بازی را از ابتدا شروع کنند.(البته تعداد دفعات شروع دوباره محدود به 7 بار میباشدو دقت شود که هر کاربر در هر روز فقط امکان یک دور بازی را دارد و برای دور بعدی میبایست تا روز بعد صبر نماید)

کمک: کاربر در صورت ندانستن جواب میتواند با ارسال HELP نام خواننده و لینک آهنگ را از سایت beeptunes دریافت میکند که میتواند گوش داده و جواب سوال را بیابد، اگر بازهم نیاز به کمک داشت، با ارسال HELP2 یکی از گزینه ها برایش حذف میشود.

       جوایز:

جایزه 206: در پایان مسابقه یک دستگاه 206 بین همه افرادی که در بازی شرکت نموده اند قرعه کشی خواهد شد. جایزه دوم (یک دستگاه 206) به فردی تعلق میگیرد که برنده خودروی اول را به بازی دعوت نموده است.

 

در صورتی که برنده اول توسط کاربر دیگری به بازی دعوت نشده بود، خودروی دوم نیز بین همه افرادی که حداقل یک نفر را به بازی دعوت نموده اند، قرعه کشی خواهد شد.

 جایزه کارت شارژ: در هنگام ارسال بالک کاربرانی که 3 سوال اول را صحیح پاسخ دهند، قطعاٌ کارت شارژ برنده می شوند.

جایزه گوشی گلکسی S4 سامسونگ: هر روز 5 نفر برتر روز قبل، از نظر امتیازات، اعلام میشود،(البته اگر تعداد نفراتی که امتیاز حداکثر را به دست آورده اند، بیش از 5 نفر باشد،فقط اعلام میشود که چندنفر حداکثر امتیاز را به دست آورده اند و آیا شرکت کننده مربوطه هم جزء آنها بوده است یا خیر) در پایان مسابقه بین افرادی که حداقل یکبار بین این افراد برتر قرار بگیرند، قرعه کشی میشود، و یک گوشی سامسونگ S4 سامسونگ اعطا میشود.

        نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV GZL را از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 ارسال کند.

 تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.

شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.

        دعوت: دعوت در این مسابقه نقش مهمی دارد، چرا که تاثیر مستقیم در برنده شدن جایزه اصلی مسابقه یعنی دو دستگاه 206 دارد. البته تعداد نفراتی که یک نفر میتواند دعوت کند، محدودیت دارد و هر فرد حداکثر 10 نفر میتواند به مسابقه دعوت نماید.

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به8282  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV GZL به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 5 قسمتی (معادل 5 پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای 2 جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد) (البته جایزه کارت شارژ از این قاعده مستثنا میباشد، چراکه به صورت خودکار جوایز شارژ، به برندگان روزهای بالک اعطا میشود.)

  

       اعلام برندگان:

قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده  و با شماره 09351000000 با برنده تماس و احراز هویت می گردد.

شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز 88321622 -021 می باشد.

 

برچسب ها: بازی شب شعر، شرکت بییپ،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 خرداد 1392 توسط مصطفی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مهدی

  • دانلود فیلم